O nas

   

          Od września 2019 r. działamy pod nowym szyldem.

                                                                                         

  Jesteśmy firmą produkującą rozmaite artykuły metalowe. Kute, gięte, spawane, nitowane, zgrzewane.

Istniejemy od 1999 r. Jesteśmy firmą pokoleniową. 

PKD:  25.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

          25.29.Z - Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych
          25.91.Z - Produkcja pojemników metalowych
          43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
          47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

   

   Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja. Wykrzystajcie nasz profesjonalizm i doświadczenie na rynku. Nasz wyszkolony i pracowity zespół znajdzie najszybsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla Państwa  zlecenia, nie zapominając przy tym o indywidualnym podejściu i stałej opiece.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę z dziedziny kowalstwa, metaloplastyki, spawalnictwa. Kowalstwo moja pasja, mój sposób na życie - zapraszam na blog  maxkowalsky.blogspot.com

 Warsztat i jego wyposażenie, w odpowiedzi na potrzeby rynku, pozwala nam też remontować przyczepy lekkie i rolnicze oraz maszyny.  W gotowości, na placu, czeka zwykle parę bram. Posiadamy  transport wielkogabarytowy.   

   

Naszym celem jest stale się rozwijać i ulepszać usługi. Każdy klient jest ważny i takież jego zlecenie. W celu osiągnięcia najlepszego rozwiązania i porozumienia angażujemy się w konsultacje, pomiary i uzgodnienia aż do satysfakcjonujacych ustaleń. Zdobywamy tym samym dane do polepszania naszych działań.           W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o Kontakt lub odwiedzajcie nas w zakładzie względnie na koszalińskiej giełdzie, gdzie możemy zademonstrować produkty, wzory i procesy produkcyjne! 

Więcej:                  
           
 

https://www.instagram.com/fph_agmet/