A o to kolejna nasza propozycja pojemnika na nakrętki. Pojemniki wykonujemy zarówno według własnych projektów, jak i w oparciu o koncepcję i propozycje naszych klientów. Bazując na zdobytym dotychczas doświadczeniu, nowoczesnym parku maszynowym, który dynamicznie rozwijamy i niezwykle twórczej i zaangażowanej załodze, nie mamy ograniczeń w tworzeniu jak i wykonawstwie przeróżnych wzorów. Zapraszamy do współpracy.

 

Przedstawiamy Państwu nasze kolejne projekty i zapraszamy do współpracy.

 

Zarówno MY jak i nasza rybka na plastikowe butelki ciągle się rozwija, dlatego chcąc zaspokoić gusta szerszego grona użytkowników, uległa metamorfozie. Jesteśmy ciekawi jak się Państwu podoba w obecnej odsłonie? Nasza załoga jest gotowa do działania i chętnie podejmie się kolejnego wyzwania, bo przecież "w jedności siła".

 

A my dalej, nieustając w wysiłkach i wciąż podejmując działania na rzecz zachowania środowiska naturalnego w jak najlepszym stanie i przeciwdziałając zanieczyszczeniom, proponujemy kolejny wyrób. Niesłabnące zainteresowanie pojemnikami na nakrętki, sprowokowało naszą kreatywną załogę do wzbogacenia naszej oferty o kolejny produkt. Pozostając w tematyce morskiej, tym razem troszkę w żartobliwym wydaniu zachęcamy do wspólpracy organizacje i wszelkiego rodzaju instytucje, ktorym tematyka ochrony środowiska, segregacji odpadów i recyklingu nie jest obojętna ale również tych, którzy z różnych innych pobudek chcieliby wykorzystać, niemogący pozostać niezauważonym wytwór naszej pracy, choćby dla uatrakcyjnienia swojego otoczenia, a jednocześnie tworząc warunki do utrzymania w nim porządku. Zaprezentowany poniżej pojemnik recyklingowy promuje nas jako wykonawców ale możliwość speronalizowania pozwoli na promocje lokalizacji, fundatora itp.

Dopóki jeszcze wszystko pomyślnie przebiega, chcielibyśmy przetestować gotowość rynku na nasz nowy produkt. Dotąd temat ochrony środowiska, segregowania odpadów, zbiórki surowców wtórnych, recyklingu, utrzymywania porządku w otoczeniu był bardzo chłonny. Idąc tym tropem proponujemy gustowne ryby, które gotowe są poświęcić się gromadzeniu odpadów towarzyszących plażowiczom, żeglarzom, wędkarzom i osobom bytującym w środowiskach przybrzeżnych. W procesie tworzenia brali twórczy i czynny udział pasjonaci.

 
 
 
 

    W obliczu prognoz wzrostu zagrożenia epidemicznego, dalszego pogarszania się sytuacji ekonomicznej, z obawy wzrostu skutków galopującej inflacji, planujemy zmienić priorytety. Wyniki dotychczasowych zabiegów i działań skłaniają nas do przekierowania naszego głównego wysiłku na rosnące zapotrzebowanie rynku na pojemniki recyklingowe. Na cieszące się niesłabnącym powodzeniem pojemniki na nakrętki w kształcie serca, a także wzbogacając ofertę o pojemniki spersonalizowane. Charakteryzujące, promujące fundatora lub okolicznościowe np adekwatne do lokalizacji. Owocopodobne dla producenta owoców lub rybopodone na plażach.  Różnych rozmiarów i pojemności przeznaczone do zbiórki i gromadzenia odpadów recyklingowych takich jak nakrętki, kartoniki, puszki, butelki PET. W fazie analiz i projektów niepokoi brak rąk do pracy. 

 Dobro, może i wraca, lecz do tej pory niezbędna jest praca. Jest też możliwość liczyć na wsparcie, lecz czy ostatnie to już zaparcie?  Pozostajemy aktywni i waleczni.    

Kreujmy ten Kraj po nowemu, jako bezpieczniejszy i efektywniejszy!

 Ogrodzenia, bramy, balustrady, oporęczowanie, pojemniki, wiaty, konstrukcje met., automatyka bram. Kowalstwo użytkowe i artystyczne.

 Zapraszamy - z pewnością, dla każdego coś ciekawego mamy!                                        g.page/Agmet-Maksymowicz/review

Dla tych co mają Konto Google, ekstra produkty, a nie buble:                                                                                                       business.google.com/site/l/04414106834651907612

 Firma nasza, od XX wieku, czyli od minionego tysiąclecia, z powodzeniem: 

- grodzi siatką, panelami, elementami kutymi, - wstawia bramy uchylne 
i przesuwne, również z automatyką, - oferuje pożądane i poszukiwane 
rozwiązania w zakresie metaloplastyki, dekoracyjne i użytkowe zarazem, 
n.p. meble, grille, wędzarnie, pergole, - tworzy konstrukcje stalowe, 
- wykonuje zadaszenia z poliwęglanu, - oferuje  usługi  w zakresie ślusarstwa,
spawalnictwa, cięcia i gięcia blach, - sprzedaje stal, - maluje proszkowo. 
W sytuacji, gdy nikomu się nie wiedzie, nie podoba, nie opłaca - staramy się 
być przykładem, że sposobem na to jest praca, która w dobro się obraca. 
Nowoczesne ogrodzenia, meble ogrodowe, konstrukcje metalowe i urządzenia.

...i w Polskę!       

od teraz również za poośrednictwem DB SCHENKER i na paletach.

 

Nasza inicjatywa okolicznościowa, również w celu ochrony środowiska i porządkowania świata.

 

Umożliwiamy wszystkim.

Nie wszyscy mogą pomagać bezpośrednio materialnie, datkami, udziałem w licytacji, a chcieliby... Taką możliwość dają, między innymi, pojemniki do zbiórki surowców wtórnych. Zebrane surowce do recyklingu przynoszą ulgę Ziemi, po spieniężeniu wspierają pomoc potrzebującym, po przetworzeniu wracają jako użyteczne, na rynek. Uczestniczyć w tym może niemal każdy - przekonujmy się!

Z serca dla SERCA. Stalowe serca pączkują w Białogardzie.

 
Okazując serce potrzebującym, nie zapominamy o naszym celu wiodącym:
 
                                                        Elegancko,lekko, estetycznie i automatycznie.
 

OMC loft gotowy. 

Ogrodzenia lekkie, nowoczesne, na całe życie doczesne.
 
Po zbudowaniu hali, słońce już tak nie pali!
                                              
  Kolejny Kolega grodzeniu ulega.
 
 

Ławeczki miejskie, przedmiejskie, podmiejskie i wiejskie - trwałe i przytwierdzane do podłoża.

Niebawem przestanie padac, trzeba będzie coś na ruszt wkładać.
 

Bar Bistro ogrodzony

Balustrady made in Agmet

Grille, wędzarnie, paleniska, ruszty.
Pomimo gołoledzi, brama już na miejscu siedzi!
My się zimy nie boimy, kogo trzeba ogrodzimy.
 
  
Krótka wizyta w... 
Nasze kolejne eleganckie realizacje - czy mamy rację?
 Ani śnieg ani zima nas nie zatrzyma:
  Na bramę do lasu potrzeba, tylko trochę więcej, materiału i czasu.
   
   "Zarazem twarde i plastyczne, groźne i pełne wdzięku, użyteczne i fantazyjne"   C.A Reyneri di Lagnasco.
 Inne realizacje w Galerii>
Zmiana świata na długie lata: 

Poniższe dzieło, dla Willa Amber w Gąskach, odpowiednie na całoroczny odpoczynek.

 

Potrzebujesz: bramy przesuwnej? Dobrze trafiłeś. Bramy skrzydłowej? Żaden problem. Ogrodzenia kutego? Skontaktuj sie z nami.  Zapraszamy również do odwiedzin w siedzibie Firmy. 

 

Willa Złota Róża w Sarbinowie - takie ogrodzenie zapewnia komfort i powodzenie.

Bez protekcji do perfekcji.

www.facebook.com/grzegorz.maksymowicz.5/videos/2514708858599056/

Tam gdzie Agmet grodził, bezkarnie nikt nie będzie wchodził!

 

Nie potwierdzić - nie da rady - ależ robią balustrady!                                             

Klienci ogrodzeni i zachwyceni.

"Nowocześnie i ze smakiem" - cytat znawcy    Zlecenia klientów, wykonujemy na wysokim poziomie.

Ogrodzenia na pokolenia: 

   Pełna automatyka                                                              Regulowane, solidnie wykonane.

    

Przy mocnej bramie i wielkim płocie, bezpieczny będziesz na dożywocie.

Na naszej stronie znajdziecie nasze dotychczasowe projekty i rozwiązania jak również wzory inspirujące. Na terenie naszego zakładu jak i na stoisku koszalińskiej giełdy, można zobaczyć wyroby i proces ich wytwarzania.

Profesjonalny zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa jak i wykonawstwa.

Wierzymy, że nasz nieustanny rozwój i poprawa jakości naszych usług przysłużą się w rozwiązywaniu problemów naszych klientów. Trwałość naszych wyrobów, w myśl hasła "ogrodzenia na pokolenia", to korzyść dla zamawiających, dla nas satysfakcja.  

Eksperckie porady mogą ułatwić wybór najlepszego rozwiązania i podjęcia zadowalającej decyzji w kwestii zlecanej usługi. Zadzwońcie do nas lub napiszcie e-mail  Kontakt  i dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów.

  Oferowane wyroby i usługi z  pewnością znacząco wpłyną na poprawę Państwa wizerunku jak i wizerunku obiektów Państwa w otoczeniu. W przpadku obiektów o charakterze komercyjnym pomogą w utrzymaniu się i dalszym skutecznym podbijaniu rynku. Prowadzimy również doradztwo w zakresie rozwiazań, mając na uwadze specyfikę danego regionu czy rynku oraz dominujących trendów.

  Nasze biuro znajduje się przy ulicy  Chocimskiej 10 (wjazd od ulicy Królowej Jadwigi, 

za d. Inkubatorem Przedsiębiorczości)     >  look Kontakt.              

Odwiedzajcie nas w zakładzie lub na stoisku na koszalińskiej giełdzie, a dowiecie się więcej! Jesteśmy w Google Moja Firma i na Google Maps  g.page/Agmet-Maksymowicz/review

Również nasza  Galeria i inne strony internetowe mogą przybliżyć naszą ofertę  firmy.biznes2biznes.com/Agmet  jesteśmy też na facebooku     facebook.com/greg.maks.3  Instagramie  www.instagram.com/fph_agmet/  a na blogu maxkowalsky.blogspot.com przybliżamy otoczeniu nasze zmagania od strony kuźni.  Więcej: https://www.fph-agmet.com

 

jsjsjsj